Práca ako AVON Lady

Pomocou práce Avon Lady si môžete vybudovať finančnú nezávislosť a sledovať nové beauty trendy. Získate prístup ku kvalitnej kozmetike za výhodnú cenu, ako keby ste dostali vždy nové zľavové kupóny, a veru že aj tak výhodne nakupovať budete. Pri objednávke získate produkty do 2 pracovných dní. Vybrať si zásielku môžete na pošte alebo u regionálnej mananažérky do 2 dní.

Výhody práce ako AVON Lady

V obchodoch sa nachádza aj lacnejšia kozmetika, ale AVON má renomé. Ak sa stanete AVON Lady alebo AVON Gentleman (to isté, no pre pánov) získate nový katalóg pred sezónou a objednané výrobky domov. Ak chcete zarobiť predajom produktov, potrebujete stále oslovovať si zákazníčky, a poskytovať kvalitné poradenstvo, aby si od vás stále objednávali. Musíte sa tak trochu stať nákupnou poradňou pre kozmetiku, no ku všetkého ochotne dostanete pomoc a rady. O kozmetike sa vždy veľa píše aj v aktuálnom katalógu.

Pri objednávke nad 25€ máte poštové zdarma. Medzi ponúkané značky patrí Avon True, mark., Luxe, Color Trend, Planet Spa, Anew, Naturals, Nutra Body, Solutions, Avon Sun. Teda k práci potrebujete rozdať katalógy, pozbierať objednávky, vyzdvihnúť tovar, roztriediť objednávky, doručiť ho zákazníčkam, vybaviť prípadné reklamácie, objednať tovar.

Daňové povinnosti

Daňové priznanie k dani z príjmov musí podať každý daňovník, teda aj dôchodca, ak jeho celkové zdaniteľné príjmy v roku 2018 presiahli sumu 1 915,01 eura. Ak senior nedosiahne zdaniteľný príjem aspoň 1 915,01 eura, nemusí podať daňové priznanie za rok 2018. Nezabúdajte, že dôchodkové dávky pre seniorov ako starobný dôchodok, predčasný starobný dôchodok, invalidný dôchodok, výsluhový dôchodok a vdovský a vdovecký dôchodok sú od dane z príjmov oslobodené.

Dobrou voľbou je práca ako Avon Lady alebo Avon Gentleman, kde si organizujete čas samostatne podľa vašich časových možností. Najprv sa zaregistrujte, pre začiatok však stačí vyplniť formulár na stránke spoločnosti http://www.avon-registracia.sk/. Následne vás bude kontaktovať zástupca Avonu z vášho okolia, ktorý vyrieši všetky vaše prípadné otázky. Následne sa uzatvorí AVON Dohoda o spolupráci, na základe ktorej získate číslo Avon Lady/Avon Gentlemana. Potvrdíte registráciu a začnete objednávať výrobky, ktroré ponúknete ďalej na predaj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *